اطلاعات گردشگری بدروم

بدروم
اطلاعات شهر
کشور ترکیه
دین رسمی مسلمان-مسیحی
جمعیت 0
زبان رسمی ترکی
آب و هوا مدیترانه ای و قاره ای
میانگین دما 0
سطح قیمت 0

توضیحات شهر بدروم

یکی از شهر های دیدنی و توریستی که در جنوب غربی ترکیه در کنار سواحل اژه واقع شده است بدروم نام دارد. شهری بسیار دیدنی و باستانی و معماری خاص،از جملهء شهرهای توریستی ترکیه می باشد که مسافران می توانند اوقات فراغت خود را با آرامشی مثال زدنی در کنار تفریحاتی مانند موج سواری، قایق سواری ، کشتی های تفریحی و...سپری کنند.
از مفرح ترین تور های تفریحی بدروم می توان به «تور کشتی بدروم» اشاره کرد.با استفاده از این تور می توان با تورهای روزانه قایق سواری کرد و همچنین علاوه بر غواصی و شنا در آبهای نیلگون  بدروم،از سواحل زیب هم بازدید کرد.

بدروم شهری است که  5000 سال قدمت دارد.بر این اساس می توان علاوه بر جاذبه های تفریحی از جاذبه های گردشگری و باستانی ان بهره مند شد که از معروف ترین آن ها می توان به یکی ازعجایب هفت گانه جهان یعنی «آرامگاه هالیکارناسوس» اشاره کرد. همینطور «آمفی تئاتر باستانی» و «گور سنگها» از دیگر اثار باستانی مهم این شهر میباشند.
رستوران هایی متنوعی را با انواع غذاهای بین المللی و همینطور غذاهای سنتی و محلی متناسب با ذائقهء ما مانند کوفته،کباب ترکی و انواع گوشت و مرغ ها وجود دارد.رستوران لیمان کوفتجیسی محبوب ترین رستوران ترک هاست.همچنین از بهترین رستوران های این شهرمی توان  رستوران دیمتر، رستوران درایورز، رستوران آل وینو، رستوران لاتاپا و رستوران رویال را نام برد.

تور های بدروم

تور بدروم 23 شهریور

تور بدروم 23 شهریور

 

3,430,000     تومان

تور بدروم 31 شهریور 96

تور بدروم 31 شهریور 96

 

2,460,000     تومان

تور بدروم 25 شهریور

تور بدروم 25 شهریور

 

2,760,000     تومان

تور بدروم  2  شهریور96

تور بدروم 2 شهریور96

 

3,300,000     تومان

هتل های بدروم

کادیکیل

کادیکیل

کروانسرای

کروانسرای

ریکسوس پریمیوم

ریکسوس پریمیوم

رویال آسارلیک

رویال آسارلیک

رستوران های بدروم

بازار های خرید بدروم

جاذبه های گردشگری بدروم

Web Analytics