اطلاعات کوش آداسی
کشور ترکیه
دین مسلمان-مسیحی
جمعیت 0
زبان رسمی ترکی (استانبولی)
آب و هوا مدیترانه ای و قاره ای
میانگین دما 0
سطح قیمت ارزان

کوشی آداسی , یک جزیره پرنده!

 

کوش آداسی در ترکی استانبولی به معنی جزیره پرنده می باشد. این شهر زیبای ساحلی در فاصله ی 71 کیلومتری از شهرستان مرکزی استان آیدین قرار دارد. همسایگان شمالی کوش آداسی سلجوق و پاموجاک و همسایه جنوبی آن شبه جزیره دیلک می باشد و در مرکزیت شهرهای توریستی معروفی چون افسوس، پاموک کاله، ازمیر، بدروم، دیدیم، مارماریس، میلت و مریم آنا (خانه حضرت مریم) قرار گرفته است. یکی از دلایل محبوبیت بندرکوش آداسی برای مسافرانی که به ترکیه سفر می کنند نزدیکی این بندر با جزیره یونانی ساموس است. از این رو سفرهای متعددی در بهار و تابستان توسط قایق های موتوری از بندر کوش آداسی به جزیره ساموس برگزار می شود. در بندر کوش آداسی که به عنوان یکی از بنادر مهم منطقه می باشد با قایق های تفریحی مدرن تورهای آبی زیادی از ساحل کوش آداسی برگزار می شود. تور ارزان کوش آداسی یکی از پیشنهاد های ویژه ما به مسافران ترکیه می باشد

حمل و نقل در کوش آداسی

بهترین روش برای جابه جایی در سطح شهر کوش آداسی استفاده از وسایل نقلیه عمومی است. اما یکی از مهمترین آنها مینی بوس های محلی به نام دُلموش می باشد که خود به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری کوش آداسی شناخته شده است.

برای اقامت در شهر کوش آداسی می توانید از هتل های 3 ستاره تا اقامتگاه های لوکس ساحلی را انتخاب کنید. هتل های ساحلی با داشتن امکانات تفریحی و ورزشی با محیطی آرام برای داشتن تعطیلاتی بدون استرس مناسب بوده و هتل های داخل شهر مناسب مسافرانی است که به قصد خرید و تجارت به این شهر آمده اند.

اگر با تور های ارزان کوش آداسی به این شهر سفر کردید فراموش نکنید که آب لوله کشی این شهر مناسب آشامیدن نبوده و حتی الامکان برای رفع تشنگی بطری های آب آشامیدنی را تهیه نمایید.

آنچه سفر را بیش از همه جذاب و لذت بخش می کند خرید کردن است. در سفر به کوش اداسی بازار قدیمی کوش آداسی یعنی بازار بزرگ را از دست ندهید. پول رایج ترکیه لیره است اما بد نیست بدانید که اکثر  فروشندگان در کوشآداسی دلار و یورو نیز قبول می کنند.