اطلاعات گردشگری کوش آداسی

کوش آداسی
اطلاعات شهر
کشور ترکیه
دین رسمی مسلمان-مسیحی
جمعیت 0
زبان رسمی ترکی (استانبولی)
آب و هوا مدیترانه ای و قاره ای
میانگین دما 0
سطح قیمت -

توضیحات شهر کوش آداسی

کوشی آداسی , یک جزیره پرنده!

 

کوش آداسی در ترکی استانبولی به معنی جزیره پرنده می باشد. این شهر زیبای ساحلی در فاصله ی 71 کیلومتری از شهرستان مرکزی استان آیدین قرار دارد. همسایگان شمالی کوش آداسی سلجوق و پاموجاک و همسایه جنوبی آن شبه جزیره دیلک می باشد و در مرکزیت شهرهای توریستی معروفی چون افسوس، پاموک کاله، ازمیر، بدروم، دیدیم، مارماریس، میلت و مریم آنا (خانه حضرت مریم) قرار گرفته است. یکی از دلایل محبوبیت بندرکوش آداسی برای مسافرانی که به ترکیه سفر می کنند نزدیکی این بندر با جزیره یونانی ساموس است. از این رو سفرهای متعددی در بهار و تابستان توسط قایق های موتوری از بندر کوش آداسی به جزیره ساموس برگزار می شود. در بندر کوش آداسی که به عنوان یکی از بنادر مهم منطقه می باشد با قایق های تفریحی مدرن تورهای آبی زیادی از ساحل کوش آداسی برگزار می شود. تور ارزان کوش آداسی یکی از پیشنهاد های ویژه ما به مسافران ترکیه می باشد

حمل و نقل در کوش آداسی

بهترین روش برای جابه جایی در سطح شهر استفاده از وسایل نقلیه عمومی است. اما یکی از مهمترین آنها مینی بوس های محلی به نام دُلموش می باشد که خود به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری کوش آداسی شناخته شده است.

برای اقامت در شهر کوش آداسی می توانید از هتل های 3 ستاره تا اقامتگاه های لوکس ساحلی را انتخاب کنید. هتل های ساحلی با داشتن امکانات تفریحی و ورزشی با محیطی آرام برای داشتن تعطیلاتی بدون استرس مناسب بوده و هتل های داخل شهر مناسب مسافرانی است که به قصد خرید و تجارت به این شهر آمده اند.

اگر با تور های ارزان کوش آداسی به این شهر سفر کردید فراموش نکنید که آب لوله کشی این شهر مناسب آشامیدن نبوده و حتی الامکان برای رفع تشنگی بطری های آب آشامیدنی را تهیه نمایید.

آنچه سفر را بیش از همه جذاب و لذت بخش می کند خرید کردن است. در سفر به کوش آداسی بازار قدیمی کوش آداسی یعنی بازار بزرگ را از دست ندهید. پول رایج ترکیه لیره است اما بد نیست بدانید که اکثر  فروشندگان در کوش آداسی دلار و یورو نیز قبول می کنند.

تور های کوش آداسی

تور کوش آداسی  11 شهریور  96

تور کوش آداسی 11 شهریور 96

 

2,870,000     تومان

تور کوش آداسی 23 شهریور 96

تور کوش آداسی 23 شهریور 96

 

2,890,000     تومان

تور کوش آداسی 4 شهریور 96

تور کوش آداسی 4 شهریور 96

 

2,370,000     تومان

تور کوش آداسی ویژه 31 شهریور

تور کوش آداسی ویژه 31 شهریور

 

2,330,000     تومان

هتل های کوش آداسی

پالوماپاشا

پالوماپاشا

سی لایت ریزورت

سی لایت ریزورت

پانوراماهیل

پانوراماهیل

ویستا هیل

ویستا هیل

رستوران های کوش آداسی

بازار های خرید کوش آداسی

جاذبه های گردشگری کوش آداسی

معبد آرتمیس

معبد آرتمیس

خانه مریم مقدس

خانه مریم مقدس

کاروانسرای  محمد پاشا

کاروانسرای محمد پاشا

شهر افسوس

شهر افسوس

Web Analytics