دانستنی های سفر

تور داخلی

تور ارزان  داخلی

تور داخلی کیش ؛ کیش و فقط کیش

تهرانی ها که بجز شمال جایی را ندارند! واقعا هم راه خسته کننده و خطرناک تهران شمال هم با توجه به بی مسئولیتی دولت این سفر را از تهرانی ها دور کرده است. برای فرار از دود و ترافیک شما حتما به یک سفر سریع و ارزان احتیاج دارید. نه اینکه کلی هزینه کنید و نه اینکه نگران سفر و ترافیک مجدد جاده تهران شمال و خطرات آن جاده های پردست انداز را داشته باشید.

تور ارزان کیش

اولین مسیری که برای تور داخلی به ذهن می رسد اگر بخواهیم مسیرهای ماشین رو و زمینی مثل شمال و کویرو و شهرهای تاریخی و فرهنگی را کنار بگذاریم و تور های هوایی در مدنظر قرار بدهیم, پرطرفدارترین آنها تور کیش است. خصوصا ابنکه گاه با 300000 تومان می توان یک تور به کیش شامل بلیظ هواپیما و هتل و 3 روز اقامت در کیش را تهیه کرد. پس میبینید که یکی از ارزان ترین سفرهای داخلی در ایران سفر به کیش است. تور ارزان کیش همیشه یکی از انتخاب های ما برای شما عزیزان بوده و هست.

 

تور ارزان قشم

تور ارزان قشم واقعا ارزش یکبار رفتن را دارد. در قشم شما آرامش بی نهایت پیدا می کنید. مکان های بکر و دست نخورده از آسیب بشری در یک جزیره استثنایی و بزرگ در میان آبهای پرمهر خلیج تا ابد پارس.

تور قشم از ان دسته از تور هایی که شما در آن به یک محیط کاملا تازه و نامحسوس وارد می شوید و می توانید چندین روز فقط چیزهای جدید ببینید. قشم به دلیل کمتر شناخته شدن نسبت به کیش جزیره ای مظلوم و غریب است که کمتر توسعه یافته اما دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است و بالطبع از کیش هم ارزان تر است. اما رقابتی که در تورهای کیش وجود دارد در این مسیر وجود ندارد.

تور ارزان شیراز

شیراز شهر گل و می و معشوق و حافظ و شراب و پیمانه و ساغر و عشق ملکوتی و سلوک عارفانه شهری که شما را تا عمق خیال به ناکجاها می کشاند. تور ارزان شیراز توری است که اگر گران بود هم باز می ارزید تا شما را با شگفتی های شیراز آشنا سازد. در شیراز شما کلی انتخاب دارید. فقط حافظ و سعدی نیست که به شیراز اعتبار بخشیده است. ارگ کریمخان بخشنده زندی , باغ عفیف آباد , شاه چراغ , باغ جهان نما , مسجد وکیل و باغ ارم است. شیراز شهر زیبارویان خوش طینت.

تور ارزان مشهد

این شهر مذهبی و زیارتی همیشه مردم مومن ایران و سایر کشورهای اسلامی را باری زیارت تنها امام شیعیان در ایران به این شهر ملکوتی می کشاند. قیمت های تور مشهد هم بسیار ارزان و به صرفه و خادمین هتل ها و مساجد به سبب ارادت و علاقه به امام رضا دو چندان کار میکنند و بی چشم داشت به شما خدمت رسانی میکنند. مشهد شهر امام هشتم شیعیان و شهر تور های مذهبی.

حتما یکبار هم که شده به مشهد سفر کنید.

چند نمونه از تورهای داخلی کیش با قیمت و تاریخ انجام شده تور با هتل های مختلف:

تور ارزان کیش هتل ستاره

هتل اسپادانا در تور ارزان کیش

تور ارزان کیش با هتل گلدیس