دانستنی های سفر

بهترین زمان سفر به کیش | زمان مناسب برای تور ارزان کیش

بهترین زمان سفر به کیش چه موقعی است ؟

برخلاف انتظار به نظر ما هم فصل سرما و هم فصل گرما مناسب برای سفر به کیش است. آن هم شمار پرتعداد تور های کیش که هر روز از طرق مختلف می توان آنها را بصورت آنلاین و .... رزرو کرد.

ما اصولا دو وضعیت برای رفتن به جزیره کیش داریم. یکی فصل گرما و دیگری فصل سرما . در فصل گرما مثل تابستان که امکان زیاد ماندن در سطح جزیره کم است و هوا بسیار گرم و شرجی می شود قیمت ها بصورت عجیبی پایین  می آیند و شما می توانید تور ارزان کیش را به عینه لمس کنید! بعلت گرمای بیش از حد مسافر کم می شود و قیمت ها هم پایین می آیند . البته داخلی پاساژها و هتل ها و رستوران ها دمای هوا به لطف کولر های قدرتمند خنک و دلنواز است. لب ساحل هم که به داخل آب می روید و گرما را حس نمی کنید. پس اولین نتیجه اینکه در تابستان موقع مناسبی برای سفری ارزان به کیش از نظر قیمت است.

اسکله شهر کیش

در زمستان و فصل سرد وضعیت برعکس می شود!

یعنی هوا معتدل با توجه به نزدیکی مکان جغرافیایی کیش به خط استوا و تمایل برای فرار از سرمای شمال کشور زیاد می شود و کیش با آب و هوای رویایی و بهاری منتظر مسافرین زمستانی خود می شود. اما در عوض قیمت ها به علت تعدد حضور و درخواست مسافر بالا می روند. این لپ کلام روند نمودار های قیمتی تور های کیش در طول سال است. حتما راهنمای سفر به کیش در تور های کیش را مطالعه بفرمایید.

نمایی زیبا از جزیره کیش

بگذریم که در روزهای تعطیل , مخصوصا تعطیلات پشت سر هم در هر ماه و فصلی مسافرین بسیار بیشتر از روز های عادی هستند و مشکل در این روزها پیدا کردن جا و هتل و صندلی در پرواز ها بسوی کیش و سایر مقاصد گردشگری است. برعکس روزهای دیگر که مشکل پر کردن صندلی های هواپیما و اتاق های هتل برای آژانس های مسافرتی پیش می آید.

با این توضیح کوتاه می توان برای سفر به این جزیره در جنوب ایران و در خلیج فارس برنامه ریزی کرد.

هتلی زیبا در کنار دریا

می توانید تور های منقضی شده سال 96 را مشاهده کنید و قیمت ها را در کنار هم قرار دهید و صعود و سقوط قیمت ها را با مقایسه در بیاورید و بتوانید برای سفر های آینده خود برنامه ریزی کنید. چند نمونه از تور های کیش سال 96 : 

تور ارزان کیش 8 دی 96

تور ارزان کیش 3 دی 96

تور ارزان کیش 28 آذر 96

تور ارزان کیش ویژه 24 آذر 96

تور ارزان کیش ویژه 18 آذر 96

تور ارزان کیش 25 مهر 96

تور ارزان کیش 8 شهریور 96

تور ارزان کیش 28 مرداد

گشت جزیره کیش