دانستنی های سفر

تور ارزان استانبول | هزینه های سفر به استانبول

همیشه هزینه این آفر این نخواهد ماند! پس عجله کنید . تور ارزان استانبول یکی از همیشگی ترین تور های ما برای سفر ارزان به ترکیه بوده و هست. در تاریخ 17 آذر 96 این قیمت به حوالی 700000 تومان رسید!!!

 

 

هتل های ارزان زیر 1 میلیون تومان در تور ارزان استانبول

این واقعا باور کردنی نیست! در این تور ارزان هتل گرند میلان استانبول در تور 3 شب و 4 روزه که در آذرماه اتفاق افتاد شما فقط با پرداخت 710000 تومان می توانستید آنرا بخرید و به این ارزانی راهی سفر شوید! آن هم با پرواز ایرلاین ماهان ایر!! اگر هنوز هم باور نکرده اید بلند شید و به صورتتان آب بزنید!!

تور 3 آذر ارزان استانبول ماهان سیر سام

قیمت اتاق یک تخت این هتل یعنی گرند میلان در همین تور نیز 890000 تومان بود! هتل بعدی این تور بزرگ و ارزان متعلق بود به هتل گلدن هیل با قیمت 840000 تومان. تفاوت این قیمت بخاطر یک ستاره بیشتر این هتل بود. هتل 4 ستاره گلدن هیل با این ارقام. ما سعی می کنیم در این مقاله به تمام هتل هایی که زیر یک میلیون تومان ارائه شدند بپردازیم. هتل بعدی هتل آیکون استانبول بود که با قیمت ارزان 850000 تومان در رتبه سوم این تور ارزان قرار گرفت!

تور ارزان استانبول شب یلدا

هتل تولیپ بای مولتون هتل بعدی ما در تور آذرماه با قیمت 925000 تومان بود.هتل گرند هالیک هم با همین قیمت یعنی 925 هزار تومان در رده بعدی بود.

اما استثنایی ترین رقم در این تور فوق العاده متعلق بود به یک هتل فول 5 ستاره و لوکس که با قیمت زیر 1 میلیون تومان عرضه شد! بله؛ هتل 5 ستاره پلازو دونیزتی هتلی بود که در تور ارزان استانبول 17 آذر سال 96 با قیمت 990000 تومان عرضه شد! این واقعا یک رویا و یک اتفاق کم نظیر است که شما بتوانید با این قیمت ارزان و تقریبا رایگان نسبت به امکانات یک هتل 5 ستاره به این سفر جذاب سفر کرد آن هم با پرواز هواپیمای ایرلاین مجهز و پیشتاز ماهان ایرلاین!

تور فوق ارزان استانبول اواخر آذر 96

اما این تاریخ گذشت و افسوس که خیلی ها از آن جا ماندند. اما نگران نباشید ماهان سیر سام همیشه آماده است تا تور های ارزان استانبول بیشتر و حتی ارزان تری را در قالب پکیج های جدید و تعطیلات و نوروزی و زمستانی و دوباره در سال بعد در فصول مختلف ارائه دهند.

مقایسه بلیط قیمت تک استانبول با تور های ارزان استانبول

در زیر ما برای مثال و مقایسه یک نمونه از قیمت ها بلیط تک به استانبول را آورده ایم . اگر خوب توجه کنید خواهید دید که بلیط تک استانبول در اکثر اوقات از قیمت تور کامل ماهان سیر سام که بصورت جرقه ظهور می کند گران تر است! پس باید هوشیار باشید و گوش به زنگ تا بتوانید این تور های ارزان استانبول را صید کنید!

/Images/Pictures/Others/bf90e82e-68e3-4169-91b8-f596b6df298a.jpg