دانستنی های سفر

تور با قیمت ارزان کوش آداسی ✅ | راهنمای سفر به کوش آداسی

کوش آداسی یا Kuşadası شهر مرکزی استان آیدین در همسایگی دریای مدیترانه با تنها 60000 نفر جمعیت یک شهر ویژه برای صنعت بین المللی مدرن توریسم است.این شهر در گذشته زیر سلطه شهر افسانه ای افسوس بود و نام و نشانی نداشت اما با زلزله مهیبی که شهر افسوس را تخریب کرد کوش آداسی کم کم اهمیت بیشتری پیدا کرد و هم اکنون شهر افسوس یکی از جاذبه های گردشگری اطراف کوش آداسی محسوب می شود! بندر کوش آداسی خود شهری میانی و پل ارتباطی بین گردشگران ترکیه و کسانیست که می خواهند برای تفریح و خوشگذرانی به جزیره یونانی ساموس بروند. تور ارزان کوش آداسی اگر پیدا شود باید آن را قاپ زد چون کمتر پیش می آید این تور ارزان شود و در عین حال تور کوش آداسی ارزان ترین تور ماهان سیر سام محسوب می شود. ابتدا کمی به معرفی این شهر پرداخته و سپس خدمات و قیمت های تور های مختلف ارزان قیمت به مقصد کوش اداسی را در فصول و ماه های مختلف سال بررسی می کنیم.

مناطق دیدنی کوش آداسی

تورکوش آداسی یکی از آرزوهای هر فردی برای سفر می باشد و کسی که یکبار به این شهر رفته باشد برای هر سفر خود گوشه چشمی به این شهر دارد. نام این بندر به معنی جزیره پرنده می باشد که شاید اشاره به دست به دست شدن این شهر در جنگ های باستانی بین یونان و عثمانی ها می باشد. در اینجا به چند عدد از جاذبه ها و مکان های دیدنی شهر کوش آداسی می پردازیم :

غار کاراجا

یکی از مکان های دیدنی کوش آداسی غاری است بزرگ با شگفتی های متفاوت در درون غار که بر اثر ریزش قطره های معدنی آب از سقف غار در میلیون ها سال باعث بوجود آمدن استالاکتیت ها و استالاگمیت های زیادی و اشکال معدنی و ستون های عظیم بر اثر این حادثه طبیعی شده است و حوضچه های تراورتن نیز جزئی از دیدنی های داخل غار می باشند. سالانه ده ها هزار نفر از این غار میلیون ساله دیدن می کنند و ساعت ها در این غار به کشف شگفتی ها و رصد دیواره های عجیب آن می پردازند.

غار کاراجا کوش آداسی


غار سیرتلانینی 

این غار بزرگ کوش آداسی نیز همانند غار کاراجا یکی دیگر از جاذبه های توریستی شهر کوش آداسی است. در این غار هم استالاکتیت ها و استالاگمیت های بسیاری به چشم می خورند که در فارسی اصیل به آنان چکنده سنگ گویند!

غار سیرتلانینی بطول 400 متر یکی از جاذبه های گردشگری پرطرفدار کوش آداسی است. برنامه بازدید از این غارها حتما در تور های ارزان کوش آداسی لحاظ شده اند.

قلعه و کاروانسرای اوکوز محمد پاشا

یکی از بناهای تاریخی و باستانی ترکیه در شهر کوش آداسی با چشم انداز و معماری فوق العاده زیبا و دیدنی ساخته شده در قرن 17 میلادی بدستور پادشاهی بهمین نام ساخته شده است.

در دیواره های رو به دریا در این قصر سوراخهایی برای جاگذاری لوله های توپ وجود دارد که از آنها برای دفاع از شهر و مردم در مقابل دزدان دریایی استفاده می شده است.  در داخل این قصر نیز مسجد بزرگی است که از لحاظ تاریخی و زیبایی شناختی اهمیت زیادی دارد.این کاروانسرای تاریخی در نزدیکی بلوار آتاتورک در شهر کوش آداسی و اسکله معروف شهر قرار دارد و از زیباترین دیدنی ها و جاذبه های توریستی و گردشگری تور کوش آداسی بحساب می آید.

	قلعه و کاروانسرای اوکوز محمد پاشا


پلاژ های آب گرم کوش آداسی

چشمه های آب گرم و معدنی کوش آداسی که خواص درمانی و پزشکی آنها در تمام دنیا معروف است یکی از جاذبه های پرطرفدار شهر کوش آداسی می باشد .آب گرم ياوان سو (چيبان)، آب گرم ونوس و آب گرم گوزل چاملی از چشمه های آبگرم طبیعی و مهم کوش آداسی هستند.

	پلاژ آب گرم کوش آداسی

هتل های کوشآداسی ترکیه

هتل های زیادی در کوش آداسی وجود دارند که اکثرا لوکس و با خدمات حرفه ای هستند که از آن جمله می توان به هتل 5 ستاره آکوا فانتزی و هتل های زیر اشاره کرد :

هتل 5 ستاره ویستا هیل
هتل 5 ستاره آکوا فانتازی
هتل 5 ستاره آریا کلاروس
هتل 5 ستاره افسوس پرینسس
هتل 5 ستاره سونیس افس رویال ریزورت
هتل 5 ستاره توسان بیچ ریزورت
هتل 5 ستاره فانتاسیا
هتل 5 ستاره لو بلو 
هتل 5 ستاره آمارا سی لایت  
هتل 5 ستاره پالم وینگز افسوس
هتل 5 ستاره پالوماپاشا
هتل 5 ستاره پاین بی ریزورت
هتل 5 ستاره سی لایت ریزورت
هتل 5 ستاره آلکوگلر آداکوله (آداکوله)
هتل 5 ستاره کورومار
هتل 5 ستاره ریچموند افسوس
هتل 5 ستاره گرند بلیش
هتل 5 ستاره رامادا ریسورت
هتل 5 ستاره گلف ریزورت
هتل 5 ستاره پالوما کلاب سلطان

و معدود هتل 4 ستاره پانوراماهیل و گرند بلو اسکای و 3 ستاره آرورا و سنتور اشاره کرد. همانطور که میبینید اکثر هتل های کوش آداسی 5 ستاره هستند و شما با یک توفیق اجباری مجبور به رفتن به یک هتل لوکس هستید! laugh
 

قیمت تور کوش آداسی

قیمت های تور کوش آداسی را می توانید در بخش تور های ترکیه و تور های کوش آداسی مشاهده کنید.

ارزان ترین قیمت تور کوش آداسی

تور کوش آداسی همانند سایر تور ها در زمان های مختلف سال قیمت های متفاوتی دارد. گاهی مثل آفر تور ارزان کوش آداسی 23 آذر 96 برای یک هتل 3 ستاره مثل سنتور برای 7 شبانه روز حضور آن هم با پرواز تابان ایر حول و حوش فقط یک میلیون تومان هزینه داشته است که در نوع خودش یک رکورد ارزانی است!

تور فوق ارزان کوش آداسی

کوش آداسی بهتره یا آنتالیا ؟

این سوالی مسخره است. ما که می گوییم هر جفتش! آنتالیا یک بهشت هتلداری با توریست های هیجانی و پرشوق و شور است که کل روز را در هتل بالا و پایین می روند و از هر سوراخی درون می شوند و با همدیگر محشور می شوند و کلی تفریح می کنند. کوش آداسی یا آنتالیا ؟ شما کودوم رو ترجیح میدید و انتخاب می کنید ؟ ما که میگیم جفتشو برید. wink

کوش آداسی یا بدروم ؟

این سوال هم عجیب است! بدروم شهری عجیب و مرموزی است و کوش آداسی شهری بسیار آرام و زیبا مخصوص استراحت و گردش. در کوش آداسی با بنادر و سواحل و جزایر منحصر بفرد شما مشغول استراحت و تفریح می شوید و سپس به مراکز گردشگری باستانی و بناهای تاریخی می روید. enlightened

فرودگاه کوش آداسی

فرودگاه ازمیر کمترین فاصله را با کوش آداسی دارد و آن هم نود کیلومتر از کوش آداسی است . این فرودگاه نزدیک‌ترین فرودگاه به این شهر است و متاسفانه این فاصله طولانی تنها نقطه ضعف سفر به کوش آداسی است که سفر زمینی مفرح خود پوشش دهنده این نقطه ضعف است.

فرودگاه کوش آداسی

⭐ وب سایت رسمی شهر کوش آداسی


www.kusadasi.bel.tr