دانستنی های سفر

تور ارزان اندونزی

تور ارزان اندونزی | شـــــــــرق آسیا   

 

 

اندونزی از آن دسته کشورهایی است که در صدر زیباترین کشورها از نظر طبیعی و جغرافیایی جهان قرار دارد. این مجموعه جزایر بسیار استثنایی و بکر و دارای آب و هوای جزیره ای و طبیعت زیبا و متنوع یک محیط فوق العاده را برای اقامت مسافران خلق کرده است و باعث شده تا سالانه میلیون ها گردشگر خواهان تورها و سفرهای لاکچری و لوکس به این کشور شوند! البته تور های ارزانی هم برای شهرهای مختلف اندونزی مثل جزیره زیبای بالی وجود دارند!

بالی بهشت روی زمین

اگر میخواهید یک سفر هیجان انگیز که خاطره آن تا سال ها بعنوان یک گردشگر در یاد و اذهان خود و همراهانتان بماند حتما حتما تور اندونزی و مخصوصا جزیره بالی را تجربه کنید!

اندونزی کشوری رویایی است با هزاران جزیره, که میتوانید با عزیزانتان در یکی از آنها کل سفر خود را تنها باشید!

این کشور جزیره مانند یکی از کشورهای بی نظیر برای سفر و مورد علاقه جهانگردان سراسر کره خاکی می باشد.

اگر میخواهید با ارزان ترین قیمت های بازار گردشگری به این نقطه سفر کنید حتما با آژانس هواپیمایی ماهان سیر سام تماس حاصل کرده و از قیمت های تور و هتل های لوکس و البته ارزان اندونزی و بالی اطلاع حاصل فرمایید.

اندنزی کشور زیباییها

همانطور که از ظواهر امر پیداست کسی که تصمیم به سفر به اندونزی و بالی میگیرد در واقع خود را در مقابل انبوهی از لذت ها و تفریح ها و لحظات خوب و هیجان انگیز قرار داده است.

اکثر آژانس هایی که در زمینه تور شرق آسیا کار میکنند برای این تورها قیمت های بسیار بالایی را طلب می کنند. اما آژانس ماهان سیرسام به علت چارتر کننده بودن اصلی تور و بلیط هواپیما و همچنین داشتن گارانتی کل یا بخشی از هتل های اصلی جاکارتا و جزیره بالی میتواند قیمت های به مراتب پایین تری را نسبت به آژانس های دیگر ارائه کند. 

کشور زیبای اندونزی

معرفی تور اندونـــــزی 


تور اندونزی ، لحظه آخری و ارزان با پروازهای معتبر و هتل های متنوع و به روزرسانی لحظه به لحظه از معتبرترین آژانس مسافرتی این مسیر یعنی آژانس مسافرتی ماهان سیر سام به چهارمین کشور پرجمعیت دنیا  با بیش از ۲۶۰ میلیون نفر که 86 درصد آنها مسلمان هستند بسیار شگفت انگیز است.

در بین تورهای اندونزی می توانید تور لحظه اخري بالي را تجربه کنید.


جاذبه های گردشگری اندونزی

اندونزی یعنی جاذبه گردشگری به معنای واقعی کلمه !!! در اندونزی به تعداد گردشگرها جزیره موجود است! یعنی شما میتوانید دست یارتان را بگیرید و در یکی از این جزایر هزارگانه آن گم شوید!! هر جزیره هم با جزیره دیگر فرق دارد و در هر جزیره هزاران دیدنی و سورپرایز برای شما نهفته است. این یعنی شما تا آخر عمرتان هم میتوانید در این کشور بمانید و جاذبه های گردشگری اندونزی را کشف کنید!

جزیره ای زیبا در اندونزی

قیمت تور اندونزی

هزینه سفر به بالی چقدر است ؟

 

بالطبع قیمت تور اندونزی نسبت به تورهای پر رفت و آمدی مثل گرجستان بالاتر است اما نکته کلیدی در انتخاب آژانس مسافری چارترکننده این تور است که پکیج تور اندونزی را چگونه بسته است؟! یعنی مثلا آژانس هواپیمایی ماهان سیر سام با هتل های بالی در اندونزی قرارداد بلندمدت عمده گارانتی اتاق بسته و توانسته چندین هتل لوکس و ارزان بالی را تقریبا به سلطه خود در بیاورد یا همین وضع را بر روی پروازهای یک یا چند شرکت هواپیمایی داخلی و احتمالا در آینده خارجی پیاده کند (چارتر). داشتن تور لیدرهای مقیم و قراردادهای محکم با شرکت های بیمه مسافرتی نیز مزید بر علت می شوند و دست به دست هم می دهند تا یک تور یک آژانس معتبر با کاهش قیمت چشمگیر و افزایش اعتماد  گوی سبقت را از سایر آژانس های عمدتا شناور برباید و بتواند تور اندونزی را با پایین ترین قیمت بازار سفر ارائه کند.

کمترین قیمت پکیج اندونزی در حوالی 3600000 تومان در سال 1396 برای اندونزی بسته شده . اما برای تور های اندونزی که بین 8 تا 10 روز بطول می انجامد معمولا بین 4 تا 5 میلیون تومان که به هتل 3 یا 4 یا 5 ستاره بستگی دارد باید کنار گذاشت. چه بسا فردی متمول بخواهد با صندلی بیزینس کلاس به این سفر برود که علاوه بر آن باید حدود 1‌و‌نیم میلیون تومان بیشتر پول بلیط پرواز را متقبل شود!

البته اگر از پس هزینه تور اندونزی-بالی بر نمی آیید می توانید به تور های ارزان تری مثل تور ارزان استانبول و تور ارزان کوش آداسی در ترکیه و تور ارزان باکو در کشور آذربایجان و حتی تور های داخلی بسیار ارزان تر مثل تور ارزان کیش فکر کنید.

 

Web Analytics